sokol-vrany.cz > zimní posily IV. - Jaroslav Rainer

zimní posily IV. - Jaroslav Rainer

22.3.2012

"Rajny" už v našem dresu"Rajny" už v našem dresu

V pořadí čtvrtou a zároveň poslední zimní posilou se stal týden před zahájením mistrovských zápasů Jaroslav Rainer (r.1991). Mohli jste ho vidět v obou jarních zápasech.

Jedná se o mladého, technicky vyspělého hráče, který začínal s fotbalem v Lovosicích. V žákovském věku působil v roudnické fotbalové akademii, odkud přešel do ligového dorostu teplického FK.

Zde například působil pod současným trenérem ligové Příbrami Davidem Vavruškou. Po skončení dorosteneckého věku se vrátil do Lovosic, odkud k nám přichází na přestup!

Věříme, že se "Rajnymu" bude u nás líbit a bude dlouhé léta rozdávat fotbalovou radost v našich barvách.