Anketa

jaro
Celkem hlasů 12
První domácí jarní zápas odehrajeme s Lubnou v neděli 2. dubna od 16:30. Dorazíš podpořit náš tým?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Zimní příprava odstartovala

Zimní příprava odstartovala

1.2.2023

Včerejší úvodní trénink znamenal start neoblíbené zimní přípravy, kdy naše hráče čekají týdny tvrdého tréninku plného běhání a náročného posilování, z kterého by nejednomu kondičákovi naskákaly vrásky.

Na první trénink tohoto roku aneb jak vytočit trenéra se sešlo celkem 6 hráčů + asistent trenéra Pavlik "Oleksandr Zinčenko" Hanzlík. Náš tým tak vesele pokračuje v příšerné docházce z konce minulého roku, kdy to vypadalo podobně. Můžeme asi s klidem napsat, že start zimní přípravy (co se počtu hráčů týče) jsme měli z naší soutěže regulérně nejhorší, možná i béčko Pozdně se sešlo v hojnějším počtu. 

Doufejme, že to byla pouze výjimka a celý mančaft začne poctivě chodit na každý trénink. Potřebujeme pracovat a dostat se před jarem do dobré formy, abychom to pak nehonili na poslední chvíli, jak bývá naším dobrým zvykem. Otázka posil do našeho klubu je stále ve hvězdách, v kuloárech by se něco řešit mělo, ale zda se to dotáhne do konce zatím nemůžeme potvrdit. Nejsme vyšinutí magoři jak v Chelsea, abychom na dřevo vysázeli půl miliardy za osm nových hráčů.

Další trénink nás čeká tento pátek na umělce ve Slaném od 18:00, což je příznivější termín než jak tomu bylo v letech minulých, a sice čtvrtky od 19:30. Krom umělky čeká svěřence trenéra Cimrmana také delikátní ovál, což bude odměna za úterní docházku, takže tenisky s sebou. 

První přátelský zápas této přípravy se uskuteční 25. února v 18:00 na umělce v Roudnici nad Labem, kde se střetneme s naším tradičním soupeřem - tamějším béčkem.

PS: Kvalita fotky odpovídá úterní tréninkové docházce.

#VranýKoně

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Tuchoměřice   36
     2.SK Braškov  31
     3.FK Hředle  29
     4.SK Baník Libušín  27
     5.TJ Sokol Vraný   24
     6.TJ Sokol Mšec  20
     7.SK Lány  19
     8.FC 05 Zavidov  18
     9.Sokol Hostouň "B"  18
   10.TJ Baník Švermov  13
   11.SK Lhota  9
   12.TJ Tatran Rakovník  7
   13.TJ Roztoky  6
   14.Baník Lubná  5


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie