sokol-vrany.cz > Zimní příprava začala

Zimní příprava začala

10.2.2022

Minulý týden v úterý od 18:00 odstartovala ve vranské Agros Aréně zimní příprava našeho celku.

Sešlo se nějakých 17 hráčů, zbytek byl omluven kvůli pracovním povinnostem či menším zraněním. Zimní příprava je neoblíbenou činností snad většiny fotbalistů a ani my nejsme výjimkou. Žádná extra silná zátěž po dlouhé zimě se od trenéra nekonala, ale přesto obligátní běhání dalo zabrat téměř všem. Čtvrteční trénink absolvovali naši hráči na umělce ve Slaném, kde sehráli proti sobě i modelový zápas 2x20 minut.

Tento týden se trénuje ve Vraném, s tím, že každý čtvrtek je možnost se vždy přesunout na umělou trávu do Slaného. Záleží na počasí a stavu tréninkového hřiště ve Vraném. Soustředění na horách se neplánuje, jelikož v listopadu/prosinci bylo těžké předvídat covidovou situaci a raději jsme nic nikde nerezervovali, abychom to pak nemuseli rušit. Celá příprava tak proběhne na domácí půdě a my už se nemůžeme dočkat prvního zápasu.

První přátelské utkání nás čeká v sobotu 26. února od 13:30 proti Chlumčanům na umělé trávě v Lounech.

Bohužel nemáme žádnou fotku z probíhajících tréninků, jelikož nikdo z hráčů po ruce nenosí mobil a našemu fotografovi se do té zimy nechtělo, čemuž se nedivíme. Přikládáme alespoň fotku chlebíčků, které v úterý ke svým narozeninám přinesl Tomáš Kubík. Naši soupeři, třeste se!