sokol-vrany.cz > Generálka slánského "El Clasica" skončila remízou 3:3

Generálka slánského "El Clasica" skončila remízou 3:3

21.2.2011

Bez 7 hráčů širšího kádru (Zelenka, Bauer, Novák, Hora, Rohlíček, Plašil, Soudek) nastoupili fotbalisté Vraného ke svému předposlednímu utkání zimního turnaje v sestavě

Šplíchal - Kalla, David, Kalík, Kočínský - Němec, Galbavý, Matoušek, Volf, Maliňák - Rešl

Už v 8.minutě otevřel skóre slánský Mrština 1:0. Vzápětí naštěstí zahodil svou velikou šanci slánský Hořejší, který neproměnil sólo. Netrvalo dlouho a bylo srovnáno. Pepa Galbavý ve 13.min nastřelil tyč a Libor Volf zkušeně dorazil - 1:1. O dvě minuty později Libor Volf mohl přidat svůj druhý gól, ale zalekl se této šance. Ve 37. minutě slánští obránci chybovali, Pepa Galbavý vystihl rozehrávku a sám zkušeně poslal Vraný do vedení - 1:2. Gólové hody pokračovali. Kuba Hořejší prodloužil z dlouhého výkopu brankáře míč k Hadrikovi a ten krásnou střelou srovnává na 2:2. Tak končí i poločas.

Po 6ti minutách druhého poločasu se po nedorozumění v obraně slánských fotbalistů prosazuje Ruda Rešl a  střelou pod brankářem dává na - 3:2. V 65.minutě Hořejší připravil míč Čablíkovi, který srovnal na konečných 3:3.

Hrající trenér Michal David byl s výsledkem i předvedenou hrou spokojen a dělbu bodů považuje za spravedlivou.