sokol-vrany.cz > Michal Jaráb přestoupil do SK Slaný

Michal Jaráb přestoupil do SK Slaný

3.8.2018

Po šesti odehraných sezónách v našem klubu Michal přijal nabídku angažmá ve slánském SK, který má ambice posunout se do vyšší soutěže.

Tam se mimojiné potká s bývalým koučem Vraného Jirkou Pazderou. V uplynulé sezóně odehrál Michal vůbec největší počet minut (2.354) v celé 1.B třídě! Ten, kdo viděl některý ze zápasů, musí uznat, že Michal do této soutěže prostě nepatří :) Výrazně přispěl k postupovému tažení Sokola až do krajského přeboru a zanechal zde velice silnou stopu nejenom jako hráč, ale i jako dobrý parťák.

Chtěli bychom Michalovi poděkovat za jeho působení v našem dresu a popřát mnoho úspěchů v dalším angažmá.

článek ve kterém jsme v roce 2012 oznamovali příchod Michala zde