19.10.2015 B tým přivezl první výhru v sezóně překvapivě ze Slaného!

Ani v tomto ročníku se Vraný do pohárové Evropy nepodívá. více

2.9.2015 Pozvánka na zábavu - sobota 5.září

více

2.8.2015 A tým v generálce porazil Zavidov 6:2 (1:0)

V neděli odpoledne si za příjemného letního počasí odehrál A tým poslední přípravné utkání před prvním mistrovském utkání, které je na programu už za týden. více

25.7.2015 Vašek Sailer a Lukáš Obrcián prodloužili hostování Lukáš Obrcián

V průběhu týdne se podařilo domluvit prodloužení hostování našich dvou klíčových gólmanů. více

24.7.2015 Poker Tour #7 - výsledky

Červencový turnaj si pohlídali Soudkové! První od stolu šel Marcel (chtěl se svědomitě připravit na tenisový turnaj) a jeho syn Filip turnaj nakonec vyhrál a posunul se dokonce na průběžné druhé místo! více

16.7.2015 B tým zahájí sezónu v OP doma v sobotu 22.srpna proti Družci

rozpis utkání celé podzimní části sezóny se připravuje více

1.7.2015 Přípravka ukončila sezónu přátelským zápasem s SK Slaný

Minulý pátek zakončila naše U10 a U8 sezónu přátelským "spielem" s našemi fotbalovými přáteli ze Slaného. více

22.6.2015 přípravka - v pátek "závěrečná"

V pátek (pravděpodobně od 17 hodin) je v plánu záverečný trénink přípravek U8 a U10. více

15.6.2015 B tým porazil v posledním utkání doma Uhy 2:1 a zahraje si baráž o OP!

25.5.2015 B tým padl v Kolči na penalty stejně jako před týdnem doma proti Zichovci 2:3!

9.5.2015 B tým zvítězil i ve Zvoleněvsi a drží druhou příčku!

13.4.2015 A tým přišel o bod v Klecanech v samém závěru

Další porážku ze hřiště soupeře si přivezl v sobotu náš A tým, když inkasoval branku pár minut před koncem.  více

2.4.2015 víkendové utkání B týmu přesunuto na 30.dubna od 17:30

Z důvodu počasí. více na KD více

24.3.2015 připraven rozpis utkání na jaro 2015

Najdete ho v příloze pod tabulkou v pravé části. více

22.3.2015 B tým v úvodním jarním kole zvítězil v Pozdni 3:1

1.3.2015 příprava : A tým v generálce porazil Žatec i na jejich hřišti!

Když se před dvěma týdny loučil trenér Žatce Martin Frýdek s naším lodivodem, tak slíbil, že v odvetě vyhrají 2:0 a postoupí (myšleno pohárovou matematikou). To se nakonec domácím na úplně nové UMT nepodařilo a prohráli s naším A týmem 3:5. více

22.2.2015 příprava : A tým porazil FK Litoměřice 2:1 lavička lazarů

V sobotu před polednem za pěkného slunečného počasí vyběhl A tým k dalšímu přípravnému utkání. Ani tentokrát nechybí zpráva o zranění našeho hráče. více

14.2.2015 příprava : A tým porazil FK Slavoj Žatec 3:1

V dalším přípravném utkání porazil A tým po bezbrankovém poločase na UMT v Rynholci divizní Žatec 3:1. více

6.2.2015 příprava : A tým dostal lekci od kladenské U19

Ve čtvrtek v podvečer na umělém koberci kladenského SK odehrál A tým  druhé přípravné utkání. Kladenské mládí trestalo každou naší chybu a že jich bylo. I když mužstvo dorazilo na zápas v hodně okleštěné sestavě (zranění popř.pracovní omluvenky), výsledek je ostudný. Další přípravný zápas je na programu už zítra, kdy změříme síly v Hrobcích s domácím týmem.  více