sokol-vrany.cz > Klub > Novinky

Novinky

7.4.2013 B tým prohrál ve Zvoleněvsi 1:3 - dorost nestačil na kladenskou Spartu a podlehl 0:3

27.3.2013 B tým - upřesnění tréninků

Místo sobotního zápasu je v plánu trénink. Od 16 hodin na hřišti ve Vraném. více

26.3.2013 Okresní soutěže 15.kola odložené na 8.5.!

více

19.3.2013 Krajské i okresní soutěže odložené na 1.května!

více na stránkách Kladenského deníku zde více

7.3.2013 rozpis jarních zápasů našich týmů

...najdete také v pravé části v záložce kalendář více

23.2.2013 sekce DISKUZE přesunuta do FANZÓNY

Z důvodu nutnosti uvolnění místa pro sekci PŘÍPRAVKY došlo k přesunu DISKUZE pod sekci FANZÓNA. více

17.2.2013 příprava - Vraný A 7:1 SK Lány (1.B)

V pořadí druhý přípravný zápas skončil jednoznačným vítězstvím našeho týmu. Původně naplánovaný soupeř Sokol České Kopisty byl v týdnu nahrazen týmem, který se momentálně pohybuje ve spodních patrech kladenské 1.B třídy. více

13.1.2013 17.ledna zahajuje A tým zimní přípravu

S sebou všechny druhy bot kromě sálovek:) více

9.1.2013 U19 - plán zimní přípravy

trenér týmu Libor Urban vzkazuje svým svěřencům, že se na ně těší a vzkazuje, že je nečeká nic hroznýho:-) více

1.12.2012 trenér B týmu Patrik Šubrt rezignoval Patrik s manželkou na cestě za odpočinkem od fotbalu

Již před záverečným kolem se rozhodl trenér týmu Patrik Šubrt ukončit své působení na trenérské lavičce. Důvodem byla nejenom jeho nespokojenost s bodovým ziskem, ale i s dalšími věcmi, ke kterým se vrátí v krátkém hodnocení podzimu. Ten vám přineseme v nejbližších dnech. více

25.11.2012 nová anketa !

Rekorních 420 unikátních návštěvníků našeho webu se zúčastnilo poslední ankety. Téměř polovina z nich tipovala umístění našeho A týmu po podzimu v první čtyřce, což o jednu pozici nevyšlo. více

3.11.2012 OP futsalu - rozpis sezóny 2012/13

více

16.10.2012 tipovačka k derby s SK Slaný

U příležitosti očekávaného víkendového derby vyhlašujeme tipovací soutěž. více 7 komentářů

27.8.2012 trenér B týmu slaví 35.narozeniny ... Patrik s manželkou, která měla v týdnu také narozeniny

... vranský Vavruška slaví dnes jubilejní narozeniny. Sice od hráčů nedostal dárek v podobě plného bodového zisku ze sobotního mistrovského zápasu, ale náladu mu to evidentně nepokazilo a v klubové restauraci seděl dlouho do nedělního rána. více

22.8.2012 příprava U19 - Vraný 2:2 FK Libochovice

V umorném vedru odehrál v neděli dopoledne náš dorost další přípravný zápas. Aćkoliv měl více ze hry a vyttvořil si spoustu šancí, konečné skóre bylo vyrovnané - 2:2.  více

21.8.2012 narozeniny slaví "Matějka"

21.8. Roman "Matějka" Němec (46) více

20.8.2012 Na slovíčko s trenérem A týmu a jeho asistentem...

Pár minut po skončení nedělního zápasu jsme se zeptali trenéra a jeho asistenta na první pocity po zápase a co si myslí, že rozhodlo? více

15.8.2012 Míra Prágl a Lukáš Kala ukončili hostování ... "Kalíšek" ještě ve vranském dresu

... a oba se vracejí do svých mateřských oddílů. Míra do Sokola Černiv a Lukáš do FK Brandýsek. více

12.8.2012 příprava B tým - Vraný 6:0 FK Černochov

V prvním přípravném utkání si naši hráči bez problémů poradili s týmem z Černochova. Skóre mohlo být dokonce výraznější, ale šance hlavně v prvním poločase zůstaly nevyužity. více

12.8.2012 příprava U19 - Vraný 3:7 FK Louny

S účastníkem severočeského krajského přeboru drželi naši dorostenci krok pouze v prvním poločase, který vyhráli 3:2 a trenér mohl být spokojený. Ve druhém poločase odešli naši hráči fyzicky a proti narostlejšímu a celkově staršímu tymu několikrát inkasovali. více