sokol-vrany.cz > Preview: SK Baník Libušín - TJ Sokol Vraný

Preview: SK Baník Libušín - TJ Sokol Vraný

27.9.2022

Po více jak měsíci nastal čas pro dohrání našeho odloženého zápasu s Baníkem Libušín kvůli podmáčenému hřišti. Nový termín výkopu je zítra 28. září od 16:30.

Rozdíl od původního termínu a nového je velký - původně to měl být start do nové sezóny, avšak nyní to pro oba mančafty bude už šestý zápas. Kdo by měl zájem přečíst si původní preview s veškerými sesbíranými informacemi o soupeři, tak stačí kliknout sem. Libušín od té doby sehrál pět mistrovských zápasů, ve kterých získal 8 bodů a drží prozatimní 8. místo v tabulce. Hned v prvním zápase nadělil bůra Mšeci, posléze remizoval 1:1 doma s Braškovem, uspěl 2:0 v Lánech a doma prohrál 1:0 s Hředlemi. Teď v neděli se mu povedlo vyválčit remízu 1:1 na půdě vedoucího celku soutěže Zavidova, takže si můžeme říct, že nás nečeká žádný lehký soupeř.

U nás se nic nového od neděle nestalo, dnes nás čeká předzápasový trénink, lehký výklus, střelba a pak už jen domácí příprava na toto utkání. Uvidíme, v jakém počtu se dnes sejdeme a zda se neobjevila nějaká nová zranění po víkendu.

Výkop odloženého zápasu je zítra na Den české státnosti v 16:30 v Libušíně. Budeme rádi za jakoukoliv diváckou podporu.