PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner

fotbalový klub Sokol Vraný

8.5.2022 TJ Sokol Vraný - TJ Sokol Lidice 4:1

Na naši vítěznou šňůru jsme navlékli další korálek po jasné domácí výhře 4:1 nad Lidicemi, což byl pro soupeře nakonec ještě milosrdný výsledek.

6.5.2022 Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Sokol Lidice

Bez dvou dnů to bude měsíc, kdy jsme naposledy sehráli domácí utkání, a sice památné vítězství nad Novo Kladnem. Tuto neděli se o Den matek představíme na své půdě proti Lidicím. více

1.5.2022 TJ Viktorie Černuc - TJ Sokol Vraný 0:4

Csaplárova past nesklapla. Poločasové vedení 2:0 jsme ve druhé půli zdvojnásobili a odvážíme se tak tři body za vítězství 4:0 podpořené výborným výkonem s nepříjemným soupeřem.

29.4.2022 Preview: TJ Viktorie Černuc - TJ Sokol Slaný

Neočekávaná pauza z minulé neděle způsobila, že další utkání nás čeká až teď o prvomájovou neděli, kdy se utkáme s Černucí. více

28.4.2022 Putování po stadionech XXVI. - Slovan Kladno

O víkend jsme žádný zápas nehráli, což v nás zanechalo dost hořkou pachuť. Pokusíme se ji spláchnout dalším dílem rubriky Putování po stadionech, se kterou se tentokrát vydáme na kladenský Slovan, kde jsme odehráli druhé jarní utkání. Ano, je to sice už měsíc od tohoto zápasu, ale lepší pozdě, než nikdy, že? více

22.4.2022 Dnešní zápas mezi TJ Sokol Vraný a FK Brandýskem zrušen!

EDIT: Zápas mezi celky Vraného a Brandýsku je zrušen kvůli nepříznivému počasí. Hřiště je téměř pod vodou kvůli soustavnému celodennímu dešti a není tak způsobilé pro fotbal. Náhradní termín utkání zatím není znám. Jakmile budeme vědět nějaké novinky, tak dáme vědět. Hezkou neděli. více

16.4.2022 SK Vinařice - TJ Sokol Vraný 0:4

S naším podzimním nejbližším pronásledovatelem jsme neměli nejmenší slitování a jednoznačně jsme ho na jeho hřišti rozprášili 4:0.

14.4.2022 Preview: SK Vinařice - TJ Sokol Vraný

V sobotu nás čeká další venkovní zápas, kdy se utkáme s naším ještě nedávno hlavním konkurentem o první příčku soutěže - SK Vinařice. více

10.4.2022 TJ Sokol Vraný - TJ Novoměstský Kladno 6:1

Jednoznačné vítězství v prvním jarním domácím zápasu nad soupeřem, který přijel v deseti lidech, od začátku odmítal jakýkoliv náznak fotbalu a pouze stál na půlce hřiště a čekal na konečný hvizd.

8.4.2022 Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Novoměstský Kladno

První domácí utkání jara je na spadnutí! Již tuto neděli se poprvé letos představíme v naší Agros Aréně, od 16:30 vyzveme Novo Kladno. více