Anketa

A tym konec
Celkem hlasů 113
Jak skončí náš tým v této sezóně?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner

fotbalový klub Sokol Vraný

18.10.2015 Hostouň - Vraný A 3:1

O osudu utkání rozhodla první dvacetiminutovka, kdy jsme dvakrát inkasovali.

11.10.2015 Vraný A - Semice 1:5 Petr Matoušek byl jediným, který v utkání za nás skóroval

Tragický druhý poločas znamenal ostudný debakl.

3.10.2015 Vykáň - Vraný A 2:3 Martin Novák zahrál ve Vykáni výborně

Ztráta třetího bodu v poslední pětiminutovce.

27.9.2015 Vraný A - Poříčí n.S. 0:3

Po bezbrankovém poločasu lekce z produktivity.

24.9.2015 Vacek míří do Vraného! ilustrační foto (isport.blesk.cz)

Po týdnech intenzivního jednání se podařilo sportovnímu manažerovi K.Pražákovi zlanařit do našich řad dalšího zkušeného borce. více

19.9.2015 Velvary - Vraný A 5:0 hrdina zápasu proti Tuchlovicím Hrebinka se nechal zbytečně vyloučit

Z Velvar jsme se vrátili s "bůrem" a navíc přišli o vyloučeného Hrebinku, který si v zápase moc dlouho nezahrál. 

13.9.2015 Vraný A - Dobříš 2:3 hostujícího Maryšku jsme neuhlídali

Těsná prohra s fotbalovější Dobříší, která dokázala utkání vyhrát i v deseti.

5.9.2015 Rejšice - Vraný A 7:0 David Chaloupka v jarním domácím zápase proti Rejšicím

Z Rejšic jsme se vrátili s ostudným výsledkem.

2.9.2015 trenérem B týmu jmenován Tomáš Beránek

Po vzájemné dohodě s vedením klubu ukončil své účinkování na lavičce rezervního týmu Honza Liška, který přivedl B tým k historickému postupu do OP. více

30.8.2015 Vraný A - Tuchlovice 4:1 "Hréba" nosil za gólovou přihrávku "Fujiho" na rukou

Zasloužené vítězství proti soupeři, ze kterého šel před zápasem strach.

Stránkování

 

1.B třída sk.A   2017/18

konečná tabulka

pořadí 
        tým  bodů
     1. FC Čechie Velká Dobrá    66
     2. SK Doksy  56
     3. Sokol Hostouň B  50
     4. Sokol Braškov  47
     5. TJ Sokol Mšec  44
     6. SK Slaný B  43
     7. SOKOL VRANÝ  42
     8. TJ Unhošť  41
     9. SK Rakovník B  39
   10. Tatran Rakovník B  35
   11. Sokol Jedomělice  29
   12. Sokol Klobuky  25
   13. SK Zlonice  23
   14. Sparta Lužná   6

podrobnější tabulka

U12 rozpis + tabulka

U10 rozpis zápasů

 

Fotogalerie