Kdo povede Fortuna Ligu po podzimní části?
Kdo povede Fortuna Ligu po podzimní části?

fotbalový klub Sokol Vraný

15.5.2016 Semice - Vraný A 0:4 Rijad Hodzič i Libor Urban se v Semicích parádně trefili

Bojovný kompaktní výkon a nevydařený den domácího brankáře, vezeme tři body!

8.5.2016 Vraný A - Vykáň 7:2

Sedmigólové potykání s oslabenou Vykání a další důležité tři body.

30.4.2016 Poříčí n.S. - Vraný A 1:2 foto blesk.cz

Maroš Klimpl otevírá v létě brankářský kemp. Předpoklady pro to ukázal v sobotu v Poříčí. To stojí za přečtení!

24.4.2016 Vraný A - Velvary 2:3 kapitán týmu Libor Urban v obležení velvarských

Těsná prohra v divokém a gólově nadprůměrném zápase. Premiérově se trefila nová tvář v našem dresu Jean-Claude Nana Ekane, který u nás hostuje z pražského Vltavínu.

16.4.2016 Dobříš - Vraný A 7:3

Z Dobříše s prázdnou.

10.4.2016 Vraný A - Rejšice 2:1 kapitán týmu Libor Urban v souboji s rejšickým obráncem

Magický to víkend! Potřetí za sebou se stejným výsledkem! Hojně viděné skóre 2:1, ale hlavně tři body do tabulky.

2.4.2016 Tuchlovice - Vraný A 1:2 Maroš Klimp musel kvůli omluvenkám do základu

Z Tuchlovice přivezl A tým 2 body po penaltovém rozstřelu.

27.3.2016 Vraný A - Mnichovo Hradiště 2:1 Láďa Šafner stíhá hostujícího Zajíčka

Velikonoční radost v podobě prvních jarních tří bodů. Hostům jsme vrátili podzimní prohru stejným gólovým rozdílem.

19.3.2016 Beroun - Vraný A 4:1

Z Berouna s prázdnou. Naší jedinou branku vsítila ještě v prvním poločase nová tvář týmu Rijad Hodzič.

13.3.2016 Vraný A - Ostrá 0:1 Hochmeister vstřeli jedinou branku zápasu

V zápase s kvalitní Ostrou jsme inkasovali v samém závěru prvního poločasu. Jediná branka rozhodla utkání.

Stránkování