Anketa

Podzim 2018
Celkem hlasů 57
Na jakém místě bude náš tým po podzimní části sezóny?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner

fotbalový klub Sokol Vraný

13.9.2015 Vraný A - Dobříš 2:3 hostujícího Maryšku jsme neuhlídali

Těsná prohra s fotbalovější Dobříší, která dokázala utkání vyhrát i v deseti.

5.9.2015 Rejšice - Vraný A 7:0 David Chaloupka v jarním domácím zápase proti Rejšicím

Z Rejšic jsme se vrátili s ostudným výsledkem.

2.9.2015 trenérem B týmu jmenován Tomáš Beránek

Po vzájemné dohodě s vedením klubu ukončil své účinkování na lavičce rezervního týmu Honza Liška, který přivedl B tým k historickému postupu do OP. více

30.8.2015 Vraný A - Tuchlovice 4:1 "Hréba" nosil za gólovou přihrávku "Fujiho" na rukou

Zasloužené vítězství proti soupeři, ze kterého šel před zápasem strach.

26.8.2015 Vraný A - Beroun 0:2 Kuba Červenka je zrovna faulován berounským Ježkem

Soupeř vyučoval v produktivitě! Ze tří vyložených šancí dokázal dvě proměnit a rozhodl tak o výsledku utkání.

23.8.2015 Mnichovo Hradiště - Vraný A 2:1 Pepa Fujdiar se zapsal mezi střelce hned v úvodu utkání

Ztracené tři body v 90.minutě!

8.8.2015 Ostrá - Vraný A 0:1 Maroš Klimpl se k týmu připojil ve čtvrtek a už v sobotu ukázal, že bude přínosem (foto http://isport.blesk.cz)

Zlaté dva body z trávníku favorita soutěže.

7.8.2015 A tým - změny v hráčském kádru

Krátká letní přestávka je za námi a my vám přinášíme v krátkosti změny, které se udály v hráčském kádru. více

25.7.2015 Rozpis podzimních utkání připraven

Přidejte si do svých kalendářů podle svého gusta! více

22.7.2015 Vítězem 5.ročníku tenisového turnaje se stal "Hurťák" Gazza sice nejhůř hraje, zato na fotkách vypadá jako tenista nejlépe

Už popáté si to rozdali hráči a veteráni z vranského Sokola o tenisový titul. více

Stránkování

 

1.B třída sk.A   2018/19

po 4.kole

pořadí 
        tým  bodů
     1. SK Rakovník B  12
     2. Sokol Jedomělice   9
     3. FC 05 Zavidov   9
     4. SK Družec   9
     5. SK Slaný B   7
     6. TJ Unhošť   6
     7. Tatran Rakovník B   6
     8. SK Vinařice   6
     9. Sokol Hostouň B   6
   10. Sokol Klobuky   5
   11. Sokol Vraný   4
   12. Sokol Braškov   2
   13. SK Lány     2
   14. SK Lišany   1

podrobnější tabulka

U12 rozpis + tabulka

U10 rozpis zápasů

 

Fotogalerie