sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > sezóna 2019-2020 > TJ Sokol Vraný - SK Zlonice 0:3

TJ Sokol Vraný - SK Zlonice 0:3

7.9.2019  17:00
Okresní přebor
Agros Arena, Vraný
0

První domácí zápas jsme nastoupili proti velkému rivalovi ze Zlonic.

Od začátku to byl zápas ve velkém tempu a první poločas byl spíše bojovný, než fotbalově hezký.

Do první šance se dostali hosté, ale netrefili bránu. Pak jsme se o slovo přihlásili my..

Pustai i Mach šli sami na branku, ale gol se jim vstřelit nepovedlo.

Ke konci poločasu neproměnil obrovskou šanci hostující Demeter, který z malého vápna branku přestřelil..

Druhý poločas začal větší aktivitou hostů, který více využíval své kraje záloh a tím nás začal přečíslovat.

Jednu tuto šanci využil veterán Nagy, který po minele stoperů, krásně přehodil golmana a otevřel skore zápasu. 1:0

Pak jsme zahrozili my Jeřábkem, krásnou střelou levačkou z dálky, do horního rohu, ale golman Zlonic ještě lépe vytáhl zákrokem na roh..

Hosté zahrávali roh, který propadl až na zadní část vápna, kde se objevil opět Nagy a zvýšil na 2:0.

15 minut před konce se po pěkné akci (ale ruce hostujícího Nováka), dostal do Brejku Demeter a ranou mezi nohy určil skore zápasu..

Poté neproměnil penaltu Vokálek.

Zbytek zápasu se dohrával v mírnějším tempu, hosté přišli o vyloučeného Procházku, ale náskok si udrželi..