koronavir pauza
Udržujete se nějakým individuálním tréninkem během koronavirové pauzy?

sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > sezóna 2019-2020 > Kročehlavy - TJ Sokol Vraný 1:3

Kročehlavy - TJ Sokol Vraný 1:3

9.11.2019  14:00
Soutěž
Okresní přebor
Kročehlavy
číslo dresu:

V utkání  12. kola, jsme nastoupili na hřišti Kladenského SK Kročehlavy.

V tipickém podzimním utkání, (déšť, vítr, bahno) začali lépe domácí.

Hráli aktivněji, využívali šířky jejich obrovského hřiště a dost na nás tlačili.

Po několika rozích a slušně rozjetých akcích se jim povedlo vsítit první branku utkání.

Po centru z autové čáry, když se míč snášel přímo na našeho golmana, Izera podklouzl a pro útočníka domácích nebyl problém hlavou míč dorazit do brány.  (33.)

To jako by nás nakoplo a začali jsme hrát odvážněji a začali si vytvářet slušné šance.

To se ukázalo, když po krásné kombinaci ve středu hřiště, šli do úniku Mach s Nejmanem a prvně zmiňovaný chytře mezi nohy domácího brankáře srovnal na 1:1. (56.)

O 5 minut později znovu utekl Mach, hezky si obhodil golmana a ten ho srazil.  Penalta, červená karta pro domácího golmana..!  Fedrhanc nás posílá do vedení 1:2.  (63.)

v 82. minutě opět utíká Mach sám na golmana a domácí stoper musel zatáhnout za záchrannou brzdu. Další červená a standartka ve velmi slušné pozici těsně za vápnem. Tu ovšem Hanzlík nakopl pouze do zdi a domácí se osvobodili..

v 88. minutě utekl Nejman, ze strany předložil na brankovou čaru Pustaiovi a ten se nemýlil.. 1:3

V utkání se už nic nezměnilo a my jsme si konečně připsali 3 bodový přírůstek.

Sestava:

Izera