Anketa

Jak dopadne náš team po podzimu
Celkem hlasů 101
Na jaké příčce bude přezimovat náš tým po podzimu?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner

fotbalový klub Sokol Vraný

25.10.2015 Vraný A - SK Rakovník 2:0 Libor Urban se po zranění vrátil do základní sestavy a asistoval u obou našich branek!

Dvě přesné hlavičky znamenaly zároveň naše druhé vítězství za tři body v sezóně.

18.10.2015 Hostouň - Vraný A 3:1

O osudu utkání rozhodla první dvacetiminutovka, kdy jsme dvakrát inkasovali.

11.10.2015 Vraný A - Semice 1:5 Petr Matoušek byl jediným, který v utkání za nás skóroval

Tragický druhý poločas znamenal ostudný debakl.

3.10.2015 Vykáň - Vraný A 2:3 Martin Novák zahrál ve Vykáni výborně

Ztráta třetího bodu v poslední pětiminutovce.

27.9.2015 Vraný A - Poříčí n.S. 0:3

Po bezbrankovém poločasu lekce z produktivity.

24.9.2015 Vacek míří do Vraného! ilustrační foto (isport.blesk.cz)

Po týdnech intenzivního jednání se podařilo sportovnímu manažerovi K.Pražákovi zlanařit do našich řad dalšího zkušeného borce. více

19.9.2015 Velvary - Vraný A 5:0 hrdina zápasu proti Tuchlovicím Hrebinka se nechal zbytečně vyloučit

Z Velvar jsme se vrátili s "bůrem" a navíc přišli o vyloučeného Hrebinku, který si v zápase moc dlouho nezahrál. 

13.9.2015 Vraný A - Dobříš 2:3 hostujícího Maryšku jsme neuhlídali

Těsná prohra s fotbalovější Dobříší, která dokázala utkání vyhrát i v deseti.

5.9.2015 Rejšice - Vraný A 7:0 David Chaloupka v jarním domácím zápase proti Rejšicím

Z Rejšic jsme se vrátili s ostudným výsledkem.

2.9.2015 trenérem B týmu jmenován Tomáš Beránek

Po vzájemné dohodě s vedením klubu ukončil své účinkování na lavičce rezervního týmu Honza Liška, který přivedl B tým k historickému postupu do OP. více

Stránkování

 

1.B třída sk.A   2017/18

po 13.kole

pořadí 
        tým  bodů
     1. FC Čechie Velká Dobrá    32
     2. SOKOL VRANÝ  27
     3. TJ Sokol Mšec  24
     4. SK Doksy  24
     5. Sokol Hostouň B  23
     6. Sokol Jedomělice  23
     7. Sokol Braškov  21
     8. SK Slaný B  21
     9. SK Rakovník B  21
   10. Sokol Klobuky  16
   11. TJ Unhošť  16
   12. Tatran Rakovník B  15
   13. SK Zlonice  10
   14. Sparta Lužná   0

podrobnější tabulka

U12 rozpis + tabulka

U10 rozpis zápasů

 

Fotogalerie