15.10.2011 Vraný B - Klobuky 5:2 Míla Capl vletěl do druhé půle jako uragán - hattrickem pomohl porazit Klobuky

Místní derby proti Sokolu Klobuky rozhodl střídající Míla Capl, když dokázal vstřelit hattrick.

9.10.2011 Černuc - Vraný B 3:2 Martin Plašil se musel opět postavit do branky

Nevyužité šance z prvního poločasu a slabý výkon v druhé půli, tak lze charakterizovat utkání v Černuci.

9.10.2011 Sparta Kladno - Vraný dorost 4:3 Jirka Vébr (7) vstřelil v utkání dvě branky

Po výborných výkonech jsme nezvládli zápas na Spartě Kladno a z pomyslných výšin dopadli tvrdě na zem !

12.10.2011 Putování po stadionech IX.- Petrovice u Sedlčan 9.díl seriálu - Petrovice u Sedlčan

Devátý díl našeho seriálu nás zavedl do nejvzdálenějšího klubu v tomto ročníku souteže. více

9.10.2011 Vraný A - Lhota 4:1 Kala v souboji s kapitánem hostů Asníkem

Potřetí na podzim končí naše domácí utkání výsledkem 4:1. Tentokrát jsme zdolali Celtic ze Lhoty !

1.10.2011 Vraný B - Uhy 5:0

Povinné vítězství jsme si připsali proti Sokolu Uhy a přesvědčivě zvítězili.

2.10.2011 Vraný dorost - Velký Borek 7:0 Radek Horn právě sřílí druhou branku zápasu

V přímém souboji dvou neporažených o průběžné 1. místo v tabulce jsme soupeře rozstříleli a krutě deklasovali !

2.10.2011 Petrovice - Vraný A 4:1 Libor Maliňák vstřelil naši jedinou branku v Petrovicích

Po mizerném výkonu jedeme z dalekých Petrovic s prázdnou.

28.9.2011 Jedomělice - Vraný B 1:0

V předehrávaném 13.kole jsme na hřišti prvních Jedomělic předvedli nebojácný výkon, bohužel bez bodového efektu.

27.9.2011 Putování po stadionech - CELTIC

Vzhledem k tomu, že jsme fotbalový stánek Tuchlovic hodnotili nedávno, tak jsme si pro Vás připravili zahraniční bonus v podobě návštěvy fotbalového zápasu na Celticu Glasgow. více