24.9.2011 Vraný B - Tuřany 5:2 Tomáš Linhart v souboji s tuřanským Michalem Dlouhým

Odčinili jsme darebný výkon ze Zlonic a tuřanský tým to odnesl "bůrem".

25.9.2011 Vraný dorost - Nové Strašecí 3:2 Lukáš Folda právě střílí vítěznou branku utkání

Vydřené vítězství po nevydařeném 2. poločase !

25.9.2011 Tuchlovice - Vraný A 3:1 tuchlovický Jalaghonia v souboji s Maliňákem

Po velmi slabém výkonu v prvním poločase jsme zaslouženě prohráli. Soupeř byl důraznější, rychlejší a hlavně produktivnější.

17.9.2011 Velvary - Vraný dorost 1:1 Tomáš Kubík (vlevo) opět skóroval

Naši junioři pokračují na vlně neporazitelnosti a přivezli z Velvar bod, což je vzhledem k vývoji utkání určitě málo.

18.9.2011 Vraný A - Nový Knín 4:1 obranná činnost fungovala tentokrát výrazně lépe než na V. Dobré

I ve třetím domácím utkání jsme bodovali naplno a výsledkově jasně přehráli Nový Knín. Herně to už tak přesvědčivé ale nebylo!

17.9.2011 Zlonice - Vraný B 7:0 smutní hráči Slavie po debaklu na Arsenalu.....podobné zklamání zažili i naši hráči

Náš B tým dopadl jak Slavia před 4 lety na Arsenalu! A to doslova včetně poločasového výsledku.

14.9.2011 Putování po stadionech VIII.- Velká Dobrá vstupní brána do areálu

V osmém dílu našeho putování jsme zavítali do obce, která leží nedaleko Kladna přímo u rychlostní silnice Praha-Karlovy Vary.  více

10.9.2011 Velká Dobrá - Vraný A 4:3

To, co zažila Hostouň minulý týden u nás, jsme si vyzkoušeli na Velké Dobré. Během 6 minut jsme inkasovali 3 branky a náskok 0:2 z první půle byl pryč ! Navíc jsme přišli o Pepu Galbavého, který byl zákeřně faulován doberským Jíchou.

11.9.2011 Vraný dorost - Červený Újezd 3:0