6.11.2011 Vraný A - Sp.Příbram 4:1 výkon na hranici sebeobětování přinesl plný bodový zisk

Počtvrté na podzim skončil domácí zápas A týmu 4:1. Tentokrát to odnesla Příbram!

29.10.2011 Vraný B - Olovnice 5:2

Žádné drama a pohodové vítězství našeho týmu.

30.10.2011 Vraný dorost - FC Mělník 6:1 Tomáš Kubík (autor 4 branek) odkopává od branky, kterou tentokrát střežil Ondra Vébr

S Tomášem Kubíkem v sestavě a jeho čtyřmi góly plný bodový zisk a pěkný
výsledek v dalším zápase na domácím hřišti !

29.10.2011 Černolice - Vraný A 1:0 zápasu přihlížel i prvoligový brankář Bohemians 1905 Radek Sňozík

Po slušném výkonu jsme neuhlídali jednu z mála šancí domácích a těsně v Černolicích prohráli.

22.10.2011 Žižice - Vraný B 3:1

Nebyl to špatný výkon, bohužel body jsme nepřivezli a zůstaly v Žižicích.

23.10.2011 Kablo Kladno - Vraný dorost 6:2

podrobnosti ze zápasu připravil, tentokrát hodně nespokojený, trenér týmu pan Müller

23.10.2011 Vraný A - Nová Ves p.P. 1:2

Naší domácí neporazitelnost ukončil vedoucí tým tabulky. Po remízovém poločase 1:1 přidal druhou branku a to stačilo.

19.10.2011 Putování po stadionech X.- Všenorský SK hlavní budova

Jubilejní desátý díl přichází ze Všenor, což je obec ležící v sousedství známých Černolic. více

15.10.2011 Všenorský SK - Vraný A 1:5 Libor Urban poprvé v této sezóně v útoku a hned 4 góly !

„Edin“ Urban sestřelil čtyřmi góly všenorskou šlechtu !

15.10.2011 Vraný B - Klobuky 5:2 Míla Capl vletěl do druhé půle jako uragán - hattrickem pomohl porazit Klobuky

Místní derby proti Sokolu Klobuky rozhodl střídající Míla Capl, když dokázal vstřelit hattrick.