Anketa

Zachrání se okres?
Celkem hlasů 38
Jak dopadne náš tým v této sezoně ?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner

fotbalový klub Sokol Vraný

 

2.6.2019 Vraný - Družec 2:7

V dalším domácím zápase se začalo ve velkém tempu. měli jsme spoutu šancí, jenže se nepodařilo žádnou proměnit.

19.5.2019 A přeci to jde..!!! T. Kubík

Dnes náš čekal soupeř ze dna tabulky SK Líšany. více

19.5.2019 SK Vinařice- Sokol Vraný 5:1

Tým z Kladenska nám dal lekci z produktivity. více

14.5.2019 Vysoká prohra v Jedomělicích

Další soupeř nás čekal v podobě silných Jedomělic. více

6.5.2019 Mladší žáci dominovali na 1.ročníku Poháru Slánska! - kopie

Necelý půlrok po triumfu na halovém turnaji se týmu mladších žáků zadařilo na turnaji ve Slaném a přivezl domů krásný putovní pohár a navíc sadu dresů určenou pro vítěze turnaje! více

1.4.2019 Radek Hájek skončil u mladších žáků

V průběhu zimní pauzy se Radek Hájek rozhodl z rodinných důvodů skončit (doufejme, že jen dočasně) u týmu mladších žáků. více

26.11.2018 Mladší žáci ovládli turnaj na Stochově!

V sobotu zazářil na slušně obsazeném turnaji na Stochově výběr mladších žáků a zaslouženě se probojoval až do vítězného finále. více 1 komentář

11.11.2018 Vraný - Slaný B 2:4

Poslední utkání podzimu se nám v domácím prostředí nepovedlo a podlehli jsme rezervě Slaného 2:4.

2.9.2018 Hostouň B - Vraný 0:3 Pavel Hanzlík vstřelil naší třetí branku a stála za to! Z poloviny hřiště nachytal Pettíka.

Po disciplinovaném výkonu a vysoké efektivitě vezeme tři cenné body z venku.

26.8.2018 Vraný - Klobuky 0:2

Úvodní zápas sezóny nám nevyšel a hosté zaslouženě zvítězili.

Stránkování

<1 2 34 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Okresní přebor    2019/20

po 13.kole

pořadí 
        tým  bodů
     1. TJ Baník Švermov  38
     2. TJ Sokol Lidice   31
     3. Slovan Kladno  27
     4. SK Buštěhrad  26
     5. FK Brandýsek   24
     6. Slovan Velvary B  23
     7. Novo Kladno   22
     8. Viktorie Černuc  15
     9. Sokol Smečno  14
   10. SK Zlonice  13
   11. Slavoj Pozdeň  13
   12. Baník Libušín B  11
   13. SK Kročehlavy    8
   14. Sokol Vraný   7

podrobnější tabulka

U12 rozpis + tabulka

 

Fotogalerie