Anketa

A tym konec
Celkem hlasů 67
Jak skončí náš tým v této sezóně?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner

fotbalový klub Sokol Vraný

23.10.2016 Vraný A - Nový Knín 5:0 Pepa Fujdiar byl v utkání hodně vidět a vstřelil důležitou druhou branku

Po čtyřech porážkách v řadě tříbodová náplast s pěti góly.

8.10.2016 Všenorský SK - Vraný A 2:1

A tým přišel o body v poslední třetině zápasu po vyloučení Milana Vošmery

2.10.2016 Vraný A - Klecany 0:1

Poprvé v sezóně jsme doma nebodovali i když jsme vstřelili jedinou branku utkání!

25.9.2016 Podlesí - Vraný A 4:0

Z Podlesí s prázdnou v hodně oslabené sestavě!

18.9.2016 Vraný A - Zavidov 1:0 Michal Jaráb střílí jedinou branku utkání

Vydřený bod s obrovskou dávkou štěstí.

10.9.2016 Mníšek p.B. - Vraný A 4:0 Kaválek viděl stejně jako v Jedomělicích ČK. Tím mužstvu moc nepomohl a určitě ani nepomůže v následujícím utkání.

Oblíbenou čtyřku jsme si tentokrát přivezli z Mníšku.

4.9.2016 Vraný A - Votice 4:3 Tomáš Hadač dnes odvedl skvělou práci

Připisujeme dva body po penaltovém rozstřelu. Třetí jsme ztratili díky fúře neproměněných šancí a netaktické hře ve druhém poločase.

28.8.2016 Aplikace Můj fotbal i pro chytré zařízení Apple!

V příloze najdete informaci o tom, že došlo k rozšíření aplikace Můj fotbal i na zařízení s operačním systémem iOS. Už dříve fungoval na zařízeních se systémem Android. více

28.8.2016 Jedomělice - Vraný A 2:4

Další tři body z venku. Opět čtyři vstřelené góly!

21.8.2016 Vraný A - Vestec 4:0 Jirka Novotný bráněn Chaloupkou

Nováček z Vestce inkasoval třikrát do poločasu a jak se říká ....bylo po zápase!

Stránkování

<1 2 3 4 56 7 8 9 10 >> >
 
 

1.B třída sk.A   2017/18

po 21.kole

pořadí 
        tým  bodů
     1. FC Čechie Velká Dobrá    53
     2. SK Doksy  45
     3. Sokol Hostouň B  41
     4. SK Slaný B  36
     5. SOKOL VRANÝ  36
     6. Sokol Braškov  35
     7. TJ Unhošť  35
     8. TJ Sokol Mšec  33
     9. Sokol Jedomělice  29
   10. SK Rakovník B  28
   11. Tatran Rakovník B  26
   12. SK Zlonice  19
   13. Sokol Klobuky  19
   14. Sparta Lužná   6

podrobnější tabulka

U12 rozpis + tabulka

U10 rozpis zápasů

 

Fotogalerie