14.5.2023 FC 05 Zavidov - TJ Sokol Vraný 5:1

Ze Zavidova si vezeme krutý výsledek, avšak zaslouženou porážku po bezkrevném a matném výkonu.

12.5.2023 Preview: FC 05 Zavidov - TJ Sokol Vraný

K dalšímu venkovnímu utkání zajíždíme do předalekého Zavidova, jehož hráče jaro nepotkalo v úplně oslnivé formě. více

7.5.2023 TJ Sokol Vraný - FK Hředle 2:2

Napínavá podívaná se odehrála v neděli v Agros Aréně, kde jsme se rozešli s Hředlemi smírně po remíze 2:2.

5.5.2023 Preview: TJ Sokol Vraný - FK Hředle

Tuto neděli přivítáme v Agros Aréně tým, na jehož stadionu Traverza Arena jsme odehráli na podzim velice divoký zápas s výsledkem 6:3 v náš neprospěch - FK Hředle. více

30.4.2023 SK Lány - TJ Sokol Vraný 3:2

V Lánech jsme bohužel uspět nedokázali a i přes množství šancí v celém zápase a tlaku v závěrečných minutách si na konto připisujeme porážku.

28.4.2023 Preview: SK Lány - TJ Sokol Vraný

O čarodějnice jedeme k dalšímu venkovnímu zápasu, tentokrát na hřiště mančaftu, se kterým jsme na konci zimní přípravy odehráli poslední přípravné utkání před jarem - SK Lány. více

23.4.2023 TJ Sokol Vraný - SK Braškov 5:4

Infarktový zápas se šťastným koncem pro naše barvy rozhodl Jaráb, který vítězným gólem v poslední minutě zápasu spasil Vraný.

21.4.2023 Preview: TJ Sokol Vraný - SK Braškov

V neděli v přímém souboji o čtvrté místo vyzveme na domácí půdě SK Braškov, kterému máme po podzimu co vracet. více

16.4.2023 TJ Sokol Mšec - TJ Sokol Vraný 0:1

Kapitán Fedrhanc spasil Vraný a gólem století rozhodl o těsném vítězství 1:0 nad houževnatou Mšecí v intenzivním a férovém zápase.

14.4.2023 Preview TJ Sokol Mšec - TJ Sokol Vraný

Po dvou domácích mačích v řadě vyrážíme k venkovnímu zápasu, a to na hřiště Mšece, která před dvěma týdny k prvnímu domácímu zápasu jara vůbec nenastoupila. více