PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner

fotbalový klub Sokol Vraný

10.9.2021 Preview: TJ Novoměstský Kladno - TJ Sokol Vraný

Náš tým čeká první venkovský zápas této sezóny a rovnou v dosti netradiční čas - v neděli od 10:15 budeme hrát s TJ Novoměstský Kladno, známé také jako Novo Kladno. více

5.9.2021 TJ Sokol Vraný - FK Slovan Kladno 8:0

Reparát jsme úspěšně složili a díky naprosto odlišnému přístupu, hernímu pojetí i kvalitě v zakončení jsme svého kladenského soupeře smetli poměrem 8:0

2.9.2021 Preview: TJ Sokol Vraný - FK Slovan Kladno

V neděli nás čeká příležitost k reparátu po příšerném prvním zápase, a sice proti celku FK Slovan Kladno, který přivítáme znovu na svém domácím hřišti.  více

30.8.2021 TJ Sokol Vraný - SK Zlonice 1:5

Vstup do sezóny nám hrubě nevyšel a přestože jsme se všichni moc těšili na soutěžní fotbal, tak o to víc jsme šeredně spadli na hubu a na domácí půdě jsme inkasovali od našeho rivala šíleného bůra.

27.8.2021 Preview: TJ Sokol Vraný - SK Zlonice

Sezóna je tady! Po více jak deseti měsících nás čeká první mistrovský zápas a bude to hned pikantní regionální derby proti sousedům ze Zlonic. V neděli v Agros Areně tudíž očekáváme velkou návštěvu! více

24.8.2021 Příprava skončila, sezóna začíná!

Letní příprava je po více jak měsíci u konce a tento týden už začne našim borcům klasický režim fotbalového podzimu, a sice úterý/čtvrtek trénink a o víkendu zápas.  více

18.8.2021 Pozvánka na zábavu

TJ Sokol Vraný pořádá v pátek 27. srpna taneční zábavu, na kterou bychom vás rádi pozvali. více

15.8.2021 TJ Sokol Vraný - Sokol Mšené lázně 8:3

V posledním přátelském utkání letní přípravy jsme zdolali soupeře z Mšených lázní vysoko 8:3, kdy se nám v prvním poločase podařilo během dvaceti minut vsítit čtyři branky. Posléze tempo trochu upadlo a druhý poločas byl menší trápení, přesto jsme však skóre ještě navýšili a diváci tak viděli na góly velmi bohatý zápas.

13.8.2021 Preview: TJ Sokol Vraný - Sokol Mšené lázně

Tento víkend nás čeká poslední přátelský zápas letní přípravy, který odehrajeme se soupeřem, s jímž jsme uzavírali červnovou "přípravu před přípravou" - Mšené lázně. více

7.8.2021 TJ Sokol Černiv - TJ Sokol Vraný 4:5

Povolíš, přitáhneš. Tak by se dalo shrnout utkání, ve kterém jsme o půli prohrávali 3:1, abychom ho v půli druhé fantasticky otočili a vyhráli. Vítězství to však zasloužené nebylo, jelikož soupeř zmařil několik vyložených šancí a nám tam naopak spadlo téměř všechno, do čeho jsme kopli.