20.10.2013 SK Slaný - Vraný U19 2:1 Láďa Šafner se ve Slaném zapsal mezi střelce

Nezachytili jsme nástup domácích a to nás stálo body. Slaný bylo tentokrát lepším týmem.

20.10.2013 Vraný A - Klecany 1:1 kapitán týmu Libor Maliňák se poprvé v této sezóně trefil

Bohatým bereme, chudým dáváme. Po vzoru volebního programu některých politických stran se chová náš A tým poslední dva zápasy. Poté, co jsme přenechali body v Semicích, jsme ztratili (dá se klidně napsat bod získali) v zápase proti Klecanům. Nezbývá než doufat, že bude líp!

13.10.2013 Vraný U19 - Sp.Kladno 3:5 Dominik Hřib (vlevo) vstřelil sice hattrick, ale k bodům to nepomohlo

Ani hattrick Dominika Hřiba nestačil na bodový zisk!

13.10.2013 Semice - Vraný A 4:1 Karel Pražák si po dlouhé době nasadil brankářské rukavice a i když inkasoval 4 branky, výkonem nezklamal a naopak ještě pochytal tutové šance domácích

Po darebném výkonu jsme zaslouženě prohráli. Skóre otevřel už v 3.min Galbavý, ale další velké šance zůstaly nevyužité a tak se soupeř dostal zpátky do hry a utkání otočil.

10.10.2013 Pozvánka na víkendový fotbal - Semice

V 10.kole Ondrášovka krajského přeboru zajíždí A tým opět na hřiště soupeře. V neděli od 16:00 bude bojovat o body v Semicích. Už v sobotu odpoledne se střetne rezerva v derby proti Sokolu Klobuky a v neděli zakončí víkendové boje dorost proti kladenské Spartě. Ještě před víkendem zajíždí naše přípravka do Zvoleněvse. více

6.10.2013 Vraný U19 - Dolany 4:1 Láďa Šafner v akci

Pod zodpovědný výkon celého týmu se podepsal dvougólový Láda Šafner a vítězství bylo na světě.

5.10.2013 Čelákovice - Vraný A 0:3 přízrak přeboru "Galboš" opět úřadoval ....2+1

Rozhodly dvě branky v první půlhodině, kdy hosté hráli fotbal a my trefovali zařízení.

29.9.2013 Vraný A - Ovčáry 2:1 Pepa Galbavý se prosadil přes výrazně vyššího hráče Ovčár a zavěsil první branku utkání!

Unglaublich! Vyšlápli jsme si na vedoucí tým tabulky, který prohrál naposledy venku před více než rokem v Dobřichovicích!

22.9.2013 Vraný U19 - Brandýsek 2:3 Radek Horn (vlevo) - momentálně nejlepší střelec našeho dorostu

Ani dobrý výkon podpořený bojovností nám tentokrát na body nestačil.

21.9.2013 Libiš - Vraný A 2:0 Štěpán Šplíchal podal velice dobrý výkon a dokonce jednu penaltu zneškodnil

Až v sedmém kole našel náš A tým přemožitele. Domácí nás porazili až v samém závěru utkání. V 80.min smolně tečoval centr domácích Michal Kalík a Štěpán Šplíchal už nedokázal zareagovat. O tři minuty později potvrdila Libiš vítězství z pokutového kopu.