1.6.2014 Benátky n.J. - Vraný A 4:1 I když Lukáš Kalous vstřelil úvodní branku utkání, na kvalitní domácí tým to tentokrát nestačilo

Domácí potvrdili postupové ambice a zaslouženě zvítězili

25.5.2014 Vraný A - Sedlčany 2:2

Spravedlivá dělba bodů!

17.5.2014 přípravka zvítězila ve Velkých Přílepech 12:5

Po dvou vysokých porážkách předvedli kluci s Andrejkou:) velice bojovný výkon a navíc se nám i střelecky dařilo. V brance výborně zachytali jak Martin Zázvorka, tak ve třetí třetině i Pavel Kindl, který navíc neinkasoval jedinou branku a předváděl parádní zákroky! více

17.5.2014 Klecany - Vraný A 2:1

O výsledku se rozhodlo už v prvním poločase. Pokračuje tak série jarních porážek na hřištích soupeřů.

11.5.2014 Vraný A - Semice 4:1 "Cápa" byl v utkání hodně vidět ...tentokrát bez ŽK!

Prvostřelci řídili čtyřgólovou výhru!

11.5.2014 B tým prohrál v Klobukách 2:4

Na hřišti vedoucího týmu jsme dokázali odpovědět na vedoucí branku domácích, když po pěkném rohu Jirky Vébra hlavičkoval Novák. Poté zazdil Bauer dvě vyložené šance a byli to opět domácí, kteří šli do vedení 2:1. více

9.5.2014 přípravka podlehla Zvoleněvsi

Za pěkného počasí odehrála naše přípravka svůj druhý jarní zápas. Stejně jako ve Velvarech jsme byli nedůslední směrem dozadu a výsledkem bylo skóre 4:10. více

4.5.2014 Vraný A - Čelákovice 4:2

Ruda Rešl zničil hattrickem Čelákovice! Diváci viděli v závěru utkání 4 branky během čtyř minut!

30.4.2014 přípravka prohrála ve Velvarech 4:13

Po celkem úspěšné generálce na turnaji ve Slaném jsme dostali v prvním jarním zápase od šikovných velvarských fotbalistů třináct gólů. více

26.4.2014 Ovčáry - Vraný A 5:1 foto z podzimního duelu