7.8.2014 A tým - změny v hráčském kádru

Letní přestávka bývá obvykle kratší než ta zimní a tak už stojíme před prvním kolem. Určitě se už nemůžete dočkat, koho uvidíte nebo neuvidíte ve vranském dresu. Zde je krátký přehled co se událo v letní pauze. více

2.8.2014 A tým ladil formu na soustředění v Písku

Od čtvrtka do neděle naplánoval realizační tým A mužstva soustředění v Písku, kde našel v překrásném sportovním areálu ideální podmínky. více

14.7.2014 Ohlédnutí za tenisovým turnajem "Mácháč 2014" Marcel si nechával z nové rakety sundavat po vzoru Federera igelit. Marné, všechno marné! :D

Čtvrtý ročník tradičního letního tenisového turnaje se opět uskutečnil  na pěkných kurtech ve Starých Splavech. Za ideálního počasí se rozehrály před obědem základní skupiny s očekáváním, kdo půjde do play-off a kdo si zahraje skupinu o udržení v elitě. více 17 komentářů

27.6.2014 A tým - plán letní přípravy

více

22.6.2014 U8 přípravka zakončila sezónu vítězným turnajem

V sobotu odpoledne odehrála naše přípravka dvoukolový turnaj s týmy SK Zichovec a SK Slaný a současně tak oficiálně zakončila sezónu. více 3 komentáře

18.6.2014 "Cápa" zítra pod čepec!

Svatba se uskuteční v pátek 20.června na Zichovci. Výkop ve 13:00hod více

17.6.2014 Hodnocení jarní části sezóny B týmu

připravil trenér týmu Ing.Jiří Bubák více

14.6.2014 Dobříš - Vraný A 1:2

První jarní plný bodový zisk až v posledním zápase. Výhru trefil střídající Libor Urban v 87.minutě.

8.6.2014 Vraný A - Beroun 2:1

Áčko se rozloučilo s domácím prostředím těsným vítězstvím. Výhru zařídili parťáci z obrany. Zelenka proměnil penaltu a druhý gól zklepl po trestném kopu Rada pro Jarába.

6.6.2014 přípravka prohrála v Dobrovízi 5:14

I když se může výsledek zdát hodně krutý, tak se nemusíme za výkon předvedený výkon stydět. Dívčí tým složený především z ročníku 04 a 05 je hodně kvalitní. V poslední třetině utkání jsme dokonce chvíli vedli :) Pokud odstraníme naše elementární chyby především v rozehrávce, tak počet obdržených branek rapidně klesne. Bojovnost a nasazení nechybí. více