30.4.2016 Poříčí n.S. - Vraný A 1:2 foto blesk.cz

Maroš Klimpl otevírá v létě brankářský kemp. Předpoklady pro to ukázal v sobotu v Poříčí. To stojí za přečtení!

24.4.2016 Vraný A - Velvary 2:3 kapitán týmu Libor Urban v obležení velvarských

Těsná prohra v divokém a gólově nadprůměrném zápase. Premiérově se trefila nová tvář v našem dresu Jean-Claude Nana Ekane, který u nás hostuje z pražského Vltavínu.

16.4.2016 Dobříš - Vraný A 7:3

Z Dobříše s prázdnou.

10.4.2016 Vraný A - Rejšice 2:1 kapitán týmu Libor Urban v souboji s rejšickým obráncem

Magický to víkend! Potřetí za sebou se stejným výsledkem! Hojně viděné skóre 2:1, ale hlavně tři body do tabulky.

2.4.2016 Tuchlovice - Vraný A 1:2 Maroš Klimp musel kvůli omluvenkám do základu

Z Tuchlovice přivezl A tým 2 body po penaltovém rozstřelu.

27.3.2016 Vraný A - Mnichovo Hradiště 2:1 Láďa Šafner stíhá hostujícího Zajíčka

Velikonoční radost v podobě prvních jarních tří bodů. Hostům jsme vrátili podzimní prohru stejným gólovým rozdílem.

19.3.2016 Beroun - Vraný A 4:1

Z Berouna s prázdnou. Naší jedinou branku vsítila ještě v prvním poločase nová tvář týmu Rijad Hodzič.

13.3.2016 Vraný A - Ostrá 0:1 Hochmeister vstřeli jedinou branku zápasu

V zápase s kvalitní Ostrou jsme inkasovali v samém závěru prvního poločasu. Jediná branka rozhodla utkání.

24.2.2016 Návrh nového přestupního řádu!

Na návrh, který připravil "Strahov" a odkazuje se na diktát FIFA se můžete podívat zde. více 1 komentář

22.2.2016 Únorový sloupek Libora Urbana Urbi v době, když ho ještě hlídal exligový Novotný

Po menší odmlce způsobené dovolenou hlavního web-admina přinášíme tři ohlédnutí za únorovými přípravnými zápasy. více