PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner

fotbalový klub Sokol Vraný

7.8.2015 A tým - změny v hráčském kádru

Krátká letní přestávka je za námi a my vám přinášíme v krátkosti změny, které se udály v hráčském kádru. více

25.7.2015 Rozpis podzimních utkání připraven

Přidejte si do svých kalendářů podle svého gusta! více

22.7.2015 Vítězem 5.ročníku tenisového turnaje se stal "Hurťák" Gazza sice nejhůř hraje, zato na fotkách vypadá jako tenista nejlépe

Už popáté si to rozdali hráči a veteráni z vranského Sokola o tenisový titul. více

16.7.2015 A tým zahajuje přípravu na novou sezónu

Ve čtvrtek se po měsíční pauze sejdou hráči na prvním společném tréninku, aby zahájili přípravu na novou sezónu. V sobotu pak odcestují na tradiční soustředění na Máchovo jezero. více

22.6.2015 Městys Vraný Vesnicí roku 2015!

Vítězem středočeského kola soutěže Vesnice roku 2015 se stal městys Vraný z okresu Kladno více

22.6.2015 Postup do okresního přeboru po 25 letech!

Rozhodla o tom úspěšná baráž B týmu proti kladenskému Slovanu. Přeborové Vraný! více

14.6.2015 Jíloviště - Vraný A 1:3 foto z domácího zápasu sezóny 2013-14

Toto vítězství pro nás znamená účast v krajském přeboru i pro příští sezónu!

7.6.2015 Vraný A - Semice 2:0 Tomáš Kubík mezi stopery Semic

S domácími fanoušky jsme se v této sezóně rozloučili vítězstvím. Ve druhém poločase se přesně trefili Kubík a Rilke.

31.5.2015 Vraný A - Suchdol 0:1 I když David Chaloupka v utkání doslova létal, k bodům to nestačilo.

V utkání s lídrem soutěže v hodně oslabené sestavě jsme sahali po bodu. Chybělo nám pár minut a objektivita rozhodčího.

30.5.2015 Vraný B - Žižice 1:2

B tým podlehl Žižicím, které si výhrou zajistily vítězství v soutěži. Gratulujeme!