sokol-vrany.cz > Fanzóna > Putování po stadionech > Putování po stadionech VI.- Tuchlovice

Putování po stadionech VI.- Tuchlovice

19.7.2011

S menším časovým odstupem hodnotíme fotbalový areál klubu AFK Tuchlovice.

Hřiště se nachází téméř v centru obce, takže dostupnost pro fanoušky je velice příznivá.

Zázemí je na velice slušné úrovni. Hostům je k dispozici nadstandardně veliká kabina s čistým sociálním zařízením. Kontrastem moderní budovy pro zázemí hráčů, funkcionářů, rozhodčích a místní restaurace je na druhé straně dřevěná tribuna, která už něco pamatuje. Fanoušci tak nejraději stojí u zábradlí na straně střídaček. Součastí areálu je i menší dětské hřiště.

Domácí hráči mají k dispozici osvětlené menší tréninkové hřiště s umělým povrchem a tartanovým oválem, které je sice na druhé straně obce, ale tréninkové podmínky jsou tam v zimních měsících ideální. To jsme si nakonec pár let nazpět vyzkoušeli.

Trávník je v Tuchlovicích dlouhodobě na velice dobré úrovni.

V době zápasu byly v nabídce 2 druhy grilovaných klobás. Černá papriková a šunková. Obě velice chutné. Točí se Staropramen stejně jako v sousední Lhotě.

hodnocení : (1-nejhorší ....10-nejlepší)

týmzázemí občerstvení  hrací plocha celkový dojem
 Nelahozeves     3      4       2         3
 Hvozdnice    3      6       4        4,3
 Spartak Příbram      8      8       8         8
 SK Slaný    7      7       7         7
 SK Lhota    8      6       9        7,6
 AFK Tuchlovice    8      7       8        7,6

V dalším díle zhotnotíme areál Hřebče, kam zajíždíme v prvním kole.

ostatní díly najdete v sekci FANZÓNA > PUTOVÁNÍ PO STADIÓNECH

pohled na zázemípohled na zázemí
pohled na zázemí
prostorná kabina hostůprostorná kabina hostů